Vyhľadávanie:
Podľa značky:
logo
ZNAČKA
AbarthAcuraAlfa Romeo
AllianzAlpinaAro
Aslalom 2012Aston MartinAudi
AutoslalomBentleyBMW
BugattiBuickCadillac
CaterhamChevroletChrysler
CitroenCupraDacia
DodgeDonkervoortEssen EMS
EuroNCAPFerrariFIAT
FiskerFordFrankfurt2011
Geneva2011GoodyearGumpert
HamannHondaHummer
HyundaiInfinitiIsuzu
IVECOJaguarJeep
KiaKoenigseggKTM
LadaLamborghiniLancia
Land RoverLexusLincoln
LotusMaseratiMaybach
MazdaMcLarenMercedes-Benz
MiniMitsubishiMorgan
NissanOpelPagani
PeugeotPeugeotPontiac
PorscheQorosRace of Champ
RenaultRolls RoyceSAAB
SEATShellSkoda
SlovakiaRingsmartSpyker
Ssang YongSubaruSuzuki
TataTatraTesla
ThinkToyotaTrabant
VolkswagenVolvoWiesman
NOVINKY
Shell pridáva vianočnú kvapku nádeje (15.12.2011)

V októbri 1998 uviedla spoločnosť Shell na slovenskom trhu kartu SMART – vernostný program pre svojich zákazníkov. Stala sa tak praotcom podobných programov na Slovensku. Motoristi si môžu za nazbierané body kedykoľvek kúpiť vybraný tovar, službu, alebo nimi prispieť na charitatívne účely, napríklad Nadácii pre deti Slovenska.
Najnovšie Shell nadviazal spoluprácu s nadáciou Kvapka nádeje, ktorá sa zameriava na podporu potrieb detí, postihnutých nádorovým ochorením. Zákazníci vernostného programu Shell CLUBSMART tak môžu počas tohtoročných Vianoc pomôcť chorým deťom darovaním svojich bodov aj tejto nadácii. Za každý darovaný bod pripíše spoločnosť Shell  na konto nadácie Kvapka nádeje 3,3 centa.
Deti z Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave vyrobili pre každú čerpaciu stanicu originálne vianočné prianie, ktoré by malo upútať pozornosť zákazníkov. Získané prostriedky budú použité na nákup prístrojového vybavenia pre novú Transplantačnú jednotku kostnej drene  Kliniky detskej hematológie a onkológie Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave.
Členovia vernostného programu Shell CLUBSMART sa môžu zapojiť aj do online dražby charitatívnej Mozaiky nádeje na stránke www.shellsmart.com. Veľkoplošná umelecká Mozaika nádeje – Farebný svet snov bude trvalo inštalovaná na novej Transplantačnej jednotke kostnej drene  Kliniky detskej hematológie a onkológie Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave. Zákazník, ktorý venuje najvyšší počet bodov a vydraží tak v aukcii najväčšiu časť mozaiky, získa zároveň kópiu grafickej vizualizácie mozaiky podpísanú jej autorom, akademickým maliarom Danielom Bidelnicom.
„S nadačným fondom Kapka naděje  máme veľmi pozitívne dlhodobé skúsenosti v Českej republike. Verím, že rovnako úspešne bude našimi zákazníkmi vnímané   nadviazanie spolupráce so sesterskou nadáciou na Slovensku, ktorá má úplne totožný  cieľ – pomáhať deťom s nádorovým ochorením. Dúfame, že čiastka poukázaná na konto nadácie Kvapka nádeje umožní po Vianociach kúpiť dôležitú časť chýbajúceho prístrojového vybavenia novej transplantačnej jednotky,“ povedal Petr Šindler, manažér pre externú komunikáciu spoločnosti Shell Slovakia.
Prezidentka nadácie Kapka naděje / Kvapka nádeje Vendula Auš Svobodová k tomu dodala: „Som si vedomá, že získavanie finančných prostriedkov na podporu charitatívnych projektov je v tejto dobe čím ďalej tým viac náročnejšie. Veľmi si preto vážime, že spoločnosť Shell sa rozhodla nadviazať spoluprácu aj na Slovensku. Verím, že aj slovenskí zákazníci čerpacích staníc Shell nám pomožu zlepšiť život a liečbu detí bojujúcich s leukémiou a vopred im za to ďakujem.“
Nadáciu Kvapka nádeje založila na Slovensku Vendula Auš Svodobová v júli 2010. Cieľom nadácie je trvale a kontinuálne podporovať liečebné, školské, kultúrne a sociálne potreby chorých detí, a to predovšetkým detí postihnutých nádorovým ochorením na území Slovenska.
Spoločnosť Royoal Dutch Shell je registovaná v Anglicku a vo Walese, centrálu má v Haagu a pôsobí v 110 krajinách celého sveta.späť
Napíšte nám
Copyright © 2009 Autoshow.sk Dizajn a programovanie Atalon, s.r.o.